Ordinační hodiny:

Po 7:30-15:00
Út 7:30-15:00
St 7:30-15:00
Čt 7:30-15:00
7:30-13:00

Mapa:

Mapa

Po kliknutí se zobrazí www.mapy.cz

První návštěva

Ptejte se!!!

Obvykle první návštěva spočívá pouze v konzultaci a zhodnocení stavu pacienta. Během první prohlídky celkově vyšetříme stav Vaší dutiny ústní, zubů, dásní a zhotovíme přehledný RTG snímek, na kterém Vám vysvětlíme stav Vašich zubů. Na základě zjištěných nálezů navrhneme nejvhodnější postup ošetření, časový harmonogram léčby a orientační cenovou kalkulaci. Pokud plánujeme rozsáhlou práci nebo implantologické ošetření, připravujeme pro pacienta jednoduchý a přehledný návrh ošetření, který má možnost ještě do další návštěvy zvážit. Definitivní plán dohodneme při druhé návštěvě, při které se případně detailně vysvětlí další podrobnosti a dohodne se finanční a časový rozvrh zákroků . Teprve potom začíná vlastní léčba. Pak již postupujeme dle odsouhlaseného plánu, individuálně dle Vašich časových možností.

Stomatologické zákroky jsou vnímány jako krajně nepříjemné. Vždy se snažíme pacientovi vysvětlit, v čem spočívá jeho problém a jak je možné ho odstranit. Může se stát, že nepodáme vysvětlení zcela jasně nebo že zapomenete některé detaily. Ptejte se znovu!!!

Pokud Váš problém konzultujete s více lékaři, může Vám každý z nich navrhnout jiný postup ošetření, neboť jeden defekt lze obvykle řešit několika metodami. Toto platí obzvláště v případě zvažování použití implantátů.